Mano darbai

Pasirinkite Jus dominančią mano darbų galeriją ir susipažinkite su darbais iš arčiau. Šiuo metu galerijoje pateikta tik keletas mano darbų. Artimiausiu metu pasistengsiu sudėti kiek įmanoma daugiau.

Alpinariumai

Alpinariumai

Alpinariumai suteiks Jūsų kiemui jaukumą ir nepaprastą grožį. Planuojant alpinariumus, arba paprasčiausiai kalbant, kuriant subtilius gėlynus, vienintelils dalykas kuris Jus gali riboti - Jūsų fantazija.
Lauko baseinai

Lauko baseinai

Lauko baseinai. Gamyboje naudojami natūralūs akmenys, medis ir kitos dekoratyvinės medžiagos pagal kiekvieno norus. Priklausomai nuo dydžio, baseinai tinkami auginti dekoratyvines žuvis ištisus metus, maudytis. Idealus variantas turintiems pirteles. ...
Lauko rūkyklos

Lauko rūkyklos

Šalto/karšto dūmo rūkyklos tinkamos ne tik mėsos ar žuvies rūkimui, bet taip pat gali būti naudojamos kaip stacionarios šašlykinės.
Lauko šašlykinės

Lauko šašlykinės

Lauko šašlykinės kepti dešreles, šašlyką ir panašiai.
Lauko židiniai

Lauko židiniai

Statant lauko židinius dažnai verta pagalvoti apie galimybę kartu įsirengti atviro tipo pavėsinę kurioje galėtumėte leisti nuostabius vakarus vasaros metu.
Pastatų apdaila

Pastatų apdaila

Darbų pavyzdžiuose pateikiama kaip galima restauruoti senus, apgriuvusius pastatus panačia tecnologija kaip darydavo mūsų senoliai. Beabejo rasite ir darbų kurie buvo statomi nuo pat pamatų.
Šulinių apdaila

Šulinių apdaila

Šulinių apdaila natūraliais akmenimis, senovinėmis molinėmis plytomis, natūraliu medžio masyvu ir kitomis medžiagomis. Suprojektuoju kaip atrodys Jūsų šulinys darbų pabaigoje.
Tvenkiniai

Tvenkiniai

Tvenkinių aplinkos įrengimas, lieptų statymas, dekoratyvinių tvorų/klombų įrengimas. Tvenkiniuose galime įrengti vandens kaskadas, fontanus. Aplinkos sutvarkymą riboja fantazija, o rimtai prisėdus ir pasvajojus galima surasti ir įgyvendinti tikrai įdo...
Vidaus židiniai

Vidaus židiniai

Atviro tipo natūralaus masyvo (židinio gamyboje nenaudojamos kapsulės) kambario židiniai ne tik puikiai šildo butą ar namą, bet ir sukuria romantišką atmosferą Jūsų namuose šaltais žiemos vakarais. Mėgaukite ilgomis ir nepamirštamomis valandomis su s...
Share Button
Bookmark and Share