Pastatų apdaila

Darbų pavyzdžiuose pateikiama kaip galima restauruoti senus, apgriuvusius pastatus panačia tecnologija kaip darydavo mūsų senoliai. Beabejo rasite ir darbų kurie buvo statomi nuo pat pamatų.

Mano darbai

 

Netoli Jiezno atlikta pilna šulinio apdaila: medinė + akmeninė dalys, išgrįstas akmeninis takelis, vietoje rastomis senovinėmis medžiagomis pagražintas šulinys bei suoliukas. Greta šulinio atnaujinta, bei lauko akmenimis apipavidalinta sena bačka, bei greta auganti tuja.

plačiau »

 

Lauko židinys/šašlykinė Šumsko rajone. Židinio apdailai parinkti didesni lauko akmenys, senovinės molinės plytos. Židinio pagrindu tapo senas rusys iš itin masyvių akmenų.

plačiau »

 

Pavėsine su židiniu/šašlykine (ala barbekiu) ir virykle Trakų rajone. Vidutinio dydžio pavėsine, kurioje maloniai laiką gali praleisti kelios šeimos. Statybos metu karkasui panaudotas pjautos ir neobliuotos pušinės lentos bei balkiai. Židiniui-šašlykinei parinkos senovinės molinės plytos, adailoje derintos su lauko akmenimis. Greta pastatyta lauko viryklė liaudiškai vadinama "leženka" su orkaite kalakutui, vištai ir panašiam maistui kepti.

plačiau »